شــرکـت رول اسـتـار
نماینده رسمی فروش محصولاتSKF

btnmenu

بیرینگ و یاتاقان

بیرینگ و یاتاقان

بیرینگهای پرمصرف اس کا اف شامل گروه بیرینگ های شیار عمیق، خودتنظیم، کروی، تماس زاویه ای، استوانه ای(بوش داخلی متحرک یا ثابت)، سوزنی، کف گرد، مخروطی و کارب می باشد که سری کارب به طور اختصاصی فقط توسط شرکت اس کا اف ساخته می شود.

 

 

بیرینگ

 

یاتاقانها:

شامل سری SE، SNL و سری FNL می باشد. همچنین شرکت اس کا اف محصولی تولید می کند که شامل بیرینگ به همراه یاتاقان است که به بیرینگ فلنج دار معروف است.

کد این دسته از محصولات با حروف SY، FY و FYTB و …. آغاز می شود.

 

یاتاقان

 

nu217ecp:

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 

انتقال قدرت

 

برای دریافت کاتالوگ اینجا کلیک کنید